این وبلاگ هیچ گونه بی احترامی و دشمنی با مردم عزیز ایران ،افغانستان ندارد

طرح تکمیلی آمایش ۱۱ ویژه اتباع افغانستانی

باز هم غارتگری دیگر از سوی دولت اسلامی ایران هر ساله دولت اسلامی مبالغ زیادی را از خانوادهای افغان میگیرد به اصلاحه تمدید کارتهای بی ارزش امایش ٫کارتهای که نمیشود حتی به راحتی یک حساب بانکی و حتی کارهای کوچک ،سفر به استانهای دیگر ایران  انجام داد.

سالها است که دولت اسلامی ایران چنین ظلمی را در حق مهاجرین انجام میدهد ،مردم افغانستان به نا چار مجبورن برای ادامه زندگی چنین مبالغی را پرداخت کنند.

کارتهای که حتی برای ادامه تحصیل مهاجران افغان در سطح دانشگاهای ایران معتبر نیست کارتهای که از سوی دولت ایران صادر میشود.

طرح تکمیلی آمایش ١١ ویژه اتباع افغانستانی که دارای برگه تردد سه ماهه هستند و نیز دارندگان کارت امایش ١٠ که در مرحله قبلی از امایش ١١ جامانده‌اند از امروز ٤ دی شروع خواهد شد .

مشمولین این طرح آن دسته از اتباعی هستند که به دلایل مختلف به جای کارت آمایش ١٠ ، دارای برگ تردد شهری سه ماهه هستند و یا افراد دارای کارت آمایش ١٠ که موفق به اخذ کارت امایش١١ نشده‌اند، می‌باشند.

اتباعی که به علت ازدواج، خانوار جدید تشکیل داده‌اند، افرادی که تازه به خانوار اضافه شده‌اند، اتباعی که مشخصات هویتی آنها تغییر کرده است و یا اتباعی که به دلیل انتقال از یک شهر به شهر دیگری، برای انها به جای کارت برگ تردد صادر شده است، از مشمولین این طرح هستند .

تعرفه صدور کارت امایش ١١ که مبلغ ١٧٢٠٠ تومان بود ، افزایش یافته است و مبلغ ٣٠٠٠٠ تومان دریافت خواهد شد .

رای اتباع افغانستانی بعد از انجام مراحل نوبت‌دهی و حضور در دفاتر کفالت جهت انگشت نگاری و عکسبرداری ، کارت امایش ١١ صادر می‌شود. کارت امایش ١١ از تاریخ ۳۱ خرداد سال ۹۵ لغایت ۳۱ خرداد ۹۶ دارای اعتبار می‌باشد .
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.