این وبلاگ هیچ گونه بی احترامی و دشمنی با مردم عزیز ایران ،افغانستان ندارد

بیرکل سابق حزب الله لبنان: سیاست ایران ضد دین، مبتنی بر نژادپستی فارسی

بیرکل سابق حزب الله لبنان: سیاست ایران ضد دین، مبتنی بر نژادپستی فارسی و در خدمت صهیونیست‌ است,
شیخ صبحی الطفیلى دبیرکل سابق حزب الله لبنان گفت ایران با سیاست کنونی خود علیه دین خدا به مبارزه برخاسته و در خدمت صهیونیست‌ها قرار دارد.

به گزارش آرازنیوز، دبیرکل سابق حزب الله لبنان در مصاحبه با خبرگزاری آناتولی تورکیه اظهار داشت: “سیاست کنونی ایران مبتنی بر نژادپستی فارسی است. جانشینان امام خمینی مذهب را برای پروژه فارسی استفاده و شیعیان دنیا را با این ادعا که در میان سنی ها اقلیت هستند جلب کرده و فریب شان دادند. امیدوارم تهران به جای ظلم به مردم عرب، رژیم های ظالم را هدف قرار دهد، اما ایران با سیاست کنونی خود علیه دین خدا به مبارزه برخاسته و در خدمت صهیونست ها قرار دارد. این اقدامات نه تنها در سوریه، بلکه در عراق نیز دنبال شده است”.

دبیرکل سابق حزب الله لبنان در ادامه افزود:

مگر تورکیه عضو«ناتو» نیست، پس برای چه این پیمان از مرز این کشور با سوریه دفاع نمی کند؟ غرب در کودتای نافرجام تورکیه نقش داشته و تلاش کرد این کشور وارد جنگ داخلی بی پایان شود. تورک‌ها در این جنگ تنها ماندند و متحدان علیه این کشور به نبرد برخاسته اند. در جنوب این کشور جبهه درگیری داخلی نیز باز شده است و برخی ها تلاش دارند از آن استفاده کنند.

پیروزی بستگی به نتیجه دارد. تنها نتیجه جنگ حلب، گرسنگی و آوارگی پس از محاصره است. این چه نوع پیروزی است؟ جنگ نیز هنوز ادامه دارد. بنابراین بدون پرداختن به جزئیات، باید به نتایج آن نگاه کرد. پیروز حقیقی مردم بزرگ سوریه هستند که تاکنون باقی مانده و از حقوق خود دفاع می کنند.

جنگ سوریه بخشی از توطئه امت اسلامی” است. کسانی که ادعا کردند برای دفاع از اسلام به سوریه آمده اند، بیش از دیگران به مردم این کشور خسارت وارد کردند. اگر این مدعیان واقعا برای کمک مسلمانان آمده بودند از روسیه ضد مردم این کشور که از سال ۲۰۱۱ برای آزادی خود مبارزه می برند، کمک نمی خواستند.

روسیه مطمئن بود که ایران نمی تواند در این جنگ پیروز شود. بنابراین خود مستقیما دخالت کرد، اما متاسفانه جنگ طولانی تر و پیچده تر خواهد شد. آمریکا نیز از این وضع برای تقسیم سوریه بین گروه‌های درگیر و ترویج طائفه گرایی استفاده خواهد کرد. برخی کشورها این را می دانند، اما درجهت خدمت آمریکا و کسب رضایت آن تلاش خواهند کرد، ولی در نهایت مردم سوریه بر این ” توطئه” پیروز خواهند شد.

ایران از حزب الله لبنان به عنوان پلیس خود در منطقه استفاده می کند. حزب الله نه یک سازمان، بلکه گروه ” مسلوب الاراده” است که توسط ایران کنترل می شود. اکثر اعضای این حزب اطلاع دارند که جنگ سوریه بر اهداف پلید و ادعاهای بی پایه بنا شده است، اما آنها قادر نیستند از فرمان ایران تمرد کنند.

ایران کمک های پنهان و آشکاری به سیسی پس از کودتای نظامی به محمد مرسی نخستین رئیس جمهور منتخب مصر داشته است. زمانی که تمام کشورها علیه شهرک سازی رای دادند، او از این تصمیم انصراف داد. مقامات تهران این شخص را آوردند، اما اکنون او از نقشه صهیونست ها دفاع می کند. ایران از سیسی حمایت کرد تا بزرگترین همپیمان اسرائیل در منطقه حاکم شود. مردم مصر در نتیجه سیاست و سلاح شما دچار گرسنگی شده اند.

ایران برای حمایت از سیاست فاشیستی خود در داخل کشو در خدمت اهداف آمریکا، اروپا و روسیه قرار گرفته است. جوانان امت در تمام دنیا را به وحدت و عدم کوتاهی در انجام وظیفه خود فرامی‌خوانم.

http://www.araznews.org


نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.